Pre dospelých psov s hmotnosťou od 2 do 80 kg
Euro-Premium® Adult Lamb & Rice je dokonale vyvážené krmivo najvyššej kvality, špeciálne vyvinuté odborníkmi na výživu, určené pre dospelých psov s genetickou predispozíciou na potravinové alergie alebo vyžadujúcich si osobitnú starostlivosť o kožu a srsť. Niektoré plemená psov zle znášajú určitú potravu alebo jej zložky (lepok, sóju, hovädzie bielkoviny,...), ktoré môžu viesť k nežiadúcim tráviacim a kožným reakciám. Kvôli špeciálnemu zloženiu na báze vysokokvalitného jahňacieho a ryže najvyššej kvality je riziko týchto problémov minimalizované. Toto krmivo obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Adult Lamb & Rice podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
jahňacie mäso (min. 20%), ryža, mletá kukurica, mletá pšenica, kukuričný lepok, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice, L-lyzín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
26% bielkovín, 14% tuku, 2% vlákniny, 8% popola, 1,8% vápnika, 1,1% fosforu, 9% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg: 20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
grafický dizajn - crap.sk
Adult Regular giant Adult Lamb & Rice Adult Light Adult Sport Adult Regular medium Adult Regular small Euro-Premium Belgium