Pre psov v dospelosti s hmotnosťou od 2 do 10 kg
Euro-Premium® Junior & Puppy small je kompletné krmivo najvyššej kvality s vysokou stráviteľnosťou pre rastúce šteniatka malých plemien (v dospelosti s hmotnosťou do 10 kg) až do dospelosti. Euro Premium Junior & Puppy small má špeciálne zloženie, ktoré poskytne vášmu šteniatku výživu potrebnú pre vývoj silných kostí a svalov. Kľúčovými zložkami sú kuracie mäso a vajcia, ako zdroj bielkovín a ryža ako zdroj uhľohydrátov. Toto krmivo pre šteniatka obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Junior & Puppy small podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
 
kuracie mäso, ryža, mletá pšenica, mletá kukurica, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, mäso zo sleďa, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
30% bielkovín, 17% tuku, 2% vlákniny, 6,5% popola, 1,3% vápnika, 0,9% fosforu, 9% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg: 20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
grafický dizajn - crap.sk
Junior & Puppy giant Junior Lamb & Rice Junior & Puppy medium Junior & Puppy small Euro-Premium Belgium