Pre dospelých psov s hmotnosťou od 2 do 80 kg
Euro-Premium® Senior je kompletné krmivo najvyššej kvality, špeciálne vyvinuté pre starších psov. Keď váš pes dovŕši 7 - 8 rokov, jeho metabolizmus sa začne spomaľovať a stane sa "seniorom". Toto krmivo je ľahko stráviteľné a obohatené o L-karnitín. Obsahuje menej kalórií, čo znižuje riziko obezity, ak je pes menej aktívny. Pridaním sulfátu chondroitínu a glukosamínu sa predíde problémom s obezitou a to prostredníctvom ochrany a podpory chrupavkovitého pojiva kĺbov. Krmivo vďaka vysokej hladine vitamínu E pôsobí výrazne antioxidačne. Antioxidanty pomáhajú starším zvieratám spomaľovať proces starnutia. Výsledkom toho je, že pes žije dlhšie a zdravšie. Toto krmivo obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Senior podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
kuracie mäso, ryža, jačmeň, mletá kukurica, mletá pšenica, sušené celé vajcia, mäso zo sleďa, repná dužina, živočíšny tuk, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice L-lyzín, L-karnitín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
24% bielkovín, 10% tuku, 3% vlákniny, 6,5% popola, 1,2% vápnika, 0,9% fosforu, 9% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg:20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
zvýšenie návštevnosti www - crap.sk
Senior Euro-Premium Belgium