Od teraz má náš sortiment krmív pre domácich miláčikov nové označenie: FIDES Petfood

Táto zmena zdôrazňuje náš záujem o život vášho domáceho miláčika. Berieme do úvahy skutočnosť, že domáce zvieratá sa považujú za plnohodnotných členov rodiny. Želáme si, aby sme sa v tom jedinečnom vzťahu, medzi vami a vašim domácim miláčikom, stali vašim spoľahlivým partnerom.
FIDES Petfood vám pre vaše domáce zvieratá ponúka zdravý a dobre vyvážený sortiment krmív, vyrobených z chutných komponentov spĺňajúcich denné nutričné požiadavky vášho psa alebo mačky. Spoločne s vami chceme poskytnúť vášmu domácemu miláčikovi všetky predpoklady na dlhý a vitálny život.
FIDES Petfood spolupracuje s tímom veterinárov, bio - inžinierov, technikov a špecialistov na výživu. Všetci nám poskytujú svoje vedomosti a skúsenosti, a tým napomáhajú aj ďalšiemu vývoju a optimalizácii nášho sortimentu.
Úspech všetkých našich produktov je založený na obrovskom vedeckom pokroku, ktorý vedie k značnému zdokonaleniu kvality života vášho psa alebo mačky. To je dôvod, prečo naďalej investujeme do ďalších výskumov a pokračujeme vo vývoji našich nových výrobkov aj i tých, ktoré sú už na trhu.
Váš obľúbený domáci miláčik sa môže na nás spoľahnúť. Zaslúži si istotu, ktorú mu poskytuje práve FIDES Petfood.

Hans Depré
riaditeľ
pay per click (PPC) - crap.sk
Wellness Sensible Wellness Seafood Wellness Flavour Adult Regular medium Junior & Puppy giant Senior Adult Lamb & Rice Adult Light Adult Sport Adult Regular giant Adult Regular small Junior Lamb & Rice Junior & Puppy medium Junior & Puppy small Euro-Premium Belgium