Euro-Premium® Finest Selection Flavour je kompletné, dokonale vyvážené a vysoko stráviteľné krmivo vyrábané z tých najkvalitnejších surovín, tou najmodernejšou technológiou spracovania a predávané v súčasnosti v najdokonalejších obaloch z hliníkovej fólie zo zipsom. Krmivá sa vyznačujú exkluzívnymi ingredienciami, čo ich predurčuje pre mimoriadne náročné, vyberavé a senzitívne zvieratá.
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Finest Selection Flavour podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
Kuracie mäso, kukurica, ryža, živočíšny tuk, sušené celé vajcia, sušená ryba, hydrolyzovaná kuracia pečeň, repná dužina, kvasnice, rafinovaný rybí olej, lecitín, čakankové extrakty (zdroj inulínu a FOS), soľ, extrakty zeleného čaju, extrakty rozmarínu.
Nutričná analýza:
Surová bielkovina 25,5%, surový tuk 15,0%, surová vláknina 2,0%, surový popol 6,8%,. Minerály: Vápnik 1,20%, Fosfor 0,95%. Prídavné látky: Vitamín A 21000 IE/kg, Vitamín D3 1850 IE/kg, Vitamín E 300 mg/kg, Meď-sulfát medi (II) 25 mg/kg.
redakčný systém - crap.sk
Wellness Sensible Wellness Seafood Wellness Flavour Euro-Premium Belgium