Aloe Vera juice
Biotine Complex tablety
Brewer's Yeast tablety
Spirulina tablety
Garlic tablety
MSM balzám
MSM tablety
MSM/Glucosamine tablety
Doggimel
BIOTINE COMPLEX tablety
Lesklá srsť, pevné nechty a zuby, zdravé kosti.
Doplnok stravy s výživnými látkami a výťažkami z rastlín pre psov a mačky. BIOTIN COMPLEX tablety obsahujú unikátnu zmes potrebných živín a vhodných rastlín. Tieto tablety sú vhodné v prípade matnej srsti, vypadávania srsti a krehkých nechtov. Obsahujú vysokú dávku biotínu (1 mg v tablete), najdôležitejšieho vitamínu pre optimálny rast a pevnosť srsti, kože, nechtov a kostí.
BIOTIN COMPLEX tablety tiež zaisťujú MSM (metylsulfonylmetán) ako prírodný zdroj síry, ktorá zdokonaľuje kvalitu pojivových tkanív, srsti , nechtov, zubov a kostí. Na základe sladových kvasníc a vysokého obsahu minerálov z bylín - prasličky, mechurnikovej riasy a žihľavy, táto receptúra zabezpečuje všetky potrebné prvky pre lesklú srsť, zdravú kožu, pevné nechty, zuby a kosti.
Zloženie v jednej tablete 1300 mg: sladové kvasnice (saccharomyces cerevisiae) 170 mg, praslička (Equisetum arvensel) 146 mg, žihľava (Urtica dioical) 73 mg, riasa (Fucus vesiculossis) 59 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 51 mg, protihrudkovacia prísada (stearát horečnatý, fosforečnan vápenatý, silicium dioxide-krištalická mriežka), biotín 1 mg.
Balenie obsahuje: 100 tablet po 1300 mg každej.

 
webdesign - crap.sk