Aloe Vera juice
Biotine Complex tablety
Brewer's Yeast tablety
Spirulina tablety
Garlic tablety
MSM balzám
MSM tablety
MSM/Glucosamine tablety
Doggimel
DOGGIMEL
Kompletné plnohodnotné kŕmenie pre šteniatka a mačiatka
DOGGIMEL je ľahko rozpustná, polo-instantná náhrada mlieka upravená pre potreby šteniatok a mačiatok. Toto kompletné a obohatené krmenie poskytuje všetky potrebné základné zložky (vitamíny, minerály, aminokyseliny..) pre novonarodené mláďatá a siroty šteniatok, mačiatok a ostatných mäsožravcov.
DOGGIMEL je lahko straviteľné a pomáha predchádzať hnačke. Nakoľko má príjemnú chuť mladé zvieratá zjedia dennú dávku bez akýchkoľvek problémov.
DOGGIMEL je tiež odporúčaný pre posilenie chorých a slabých psov a mačiek. Je ideálny ako doplnková strava pre laktajúce feny a pre feny s veľkým vrhom.
Kŕmna hmota: mlieko, glukóza, palmový a kokosový tuk, koncentrát pšeničného proteínu, ryžový koncentrát, kasein.
Návod na použitie: zmiešajte 60 - 75 gramov DOGGIMEL (= 4-5 naberačiek) v 0.5 l teplej vody (45 - 50st). Dobre premiešajte roztok, aby vznikla homogénna zmes. Podávajte teplé cca 30st šteniatkám a mačiatkám a nechajte ich piť ad libidum. Uistite sa, že tiež majú dostatok vody. Podávajte DOGGIMEL v pravidelných intervaloch : novorodenci potrebujú mať približne 8 kŕmení denne v priebehu prvých dvoch týždňov a 6 kŕmení denne v priebehu tretieho týždňa. Od veku 4 týždňov až do dvoch mesiacov šteniatka a mačiatká potrebujú 5 kŕmení denne. Vášmu zvieratku podávajte iba čerstvo pripravené mlieko.
Balenie: 500g
Skladovanie: po otvorení skladujte na suchom a chladnom mieste

 
webdesign - crap.sk