Aloe Vera juice
Biotine Complex tablety
Brewer's Yeast tablety
Spirulina tablety
Garlic tablety
MSM balzám
MSM tablety
MSM/Glucosamine tablety
Doggimel
MSM/GLUCOSAMINE tablety
Pružné a flexibilné kĺby vďaka zdravej chrupavke.
Doplnok stravy s živinami pre psov a mačky. Kombinácia MSM (metylsulfonylmetán) s glukozamínom je považovaný za ideálny doplnok stravy pre psov a mačky. MSM/GLUCOSAMINE tablety obsahuje 1000 mg kombináciu MSM a Glucozamínu v jednej tablete. Pomáha udržiavať pružné a flexibilné kĺby aby vydržali opotrebenie a trhliny pri svižnom tréningu a súťažiach. Ako stavebná zložka zdravej chrupavky, glucozamín prispieva k pružným a elastickým kĺbom, obnovuje medzichrupavkové pojivo a pomáha k zlepšeniu pohyblivosti.
MSM, prírodný zdroj síry ktorá optimalizuje a zväčšuje svalovú hmotu pri pohybových procesoch, má blahodárny účinnok na chrupavky, kĺby, kostí, ochabnuté svalstvo a šlachy.
Pre optimálny účinok je potrebné podávať minimálne 3 mesiace a potom podávať udržiavaciu dávku, čo je polovica bežnej dávky.

Zloženie v jednej tablete 1400 mg: MSM (metylsulfonylmetán) 556 mg, Glukózamín sulfát (síran) 444 mg, spevňovač (mikrokryštalická celulóza, PEG 4000, glycerol dibehenat, hydrogenovaný bavlníkový olej), prísada zamedzujúca zhrudkovateniu (kyselina stearová, talok), plnivo (škrob)
Balenie obsahuje: 100 tablet po 1400 mg v každej

 
tvorba www stránok - crap.sk