Pre dospelých psov s hmotnosťou od 2 do 80 kg
Euro-Premium® Adult Light je kompletné krmivo pre psov najvyššej kvality s vynikajúcou stráviteľnosťou. Toto krmivo je špeciálne vyvinuté pre dospelých psov s genetickou predispozíciou priberania na váhe alebo pre tých, ktorí sú menej fyzicky aktívni (menej ako 15 min/deň). Vďaka tomuto vybranému nízko kalorickému krmivu obohatenému o L-karnitín (premieňa tuky na energiu), sa vyhnú problémom s obezitou. Toto krmivo obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Adult Light podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
kuracie mäso, ryža, mletá pšenica, mletá kukurica, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, rybí olej, mäso zo sleďa, kukuričný lepok, hydrolyzovaný albumín, L-lyzín, L-karnitín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
20% bielkovín, 9% tuku, 3% vlákniny, 7% popola, 1,3% vápnika, 0,9% fosforu, 8% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg: 20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
tvorba stránok - crap.sk
Adult Regular giant Adult Lamb & Rice Adult Light Adult Sport Adult Regular medium Adult Regular small Euro-Premium Belgium