Euro-Premium®
Prvotriedna výživa pre vášho psa
Euro-Premium® je výsledkom dlhotrvajúceho a dôsledného výskumno-vývojového programu realizovaného našimi vlastnými špecialistami na výživu, veterinármi a technikmi, ktorí úzko spolupracujú s niekoľkými poprednými univerzitami. Filozofia výrobkov Euro-Premium® je založená na použití prísnych kritérií pri výbere jeho zloženia. Krmivo je 100% prírodné, bez pridania farbív alebo príchutí. Euro-Premium® je výrobok najvyššej kvality a je porovnateľný s inou vysokokvalitnou potravou pre psov.
Euro-Premium®- na jedálnom lístku len to najlepšie
Kura, jahňa a vajcia (ako zdroj bielkovín) a ryža (ako zdroj uhľohydrátov) sú základom pre radu Euro-Premium®. Tieto základné zložky boli starostlivo skombinované so správnym množstvom vitamínov, minerálov a stopových prvkov tak, aby sa vytvorilo chutné a zdravé krmivo pre vášho psa - krmivo na celý život.

Všetky produkty rady Euro-Premium® sú obohatené o ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú správnu činnosť čriev a trávenia. Euro-Premium® taktiež obsahuje ideálny pomer Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín, čo napomáha k dosiahnutiu lesklej srsti a dobrej odolnosti voči chorobám.

Kompletný nutričný program bol špeciálne vyvinutý tak, aby zohľadnil špecifické potreby vášho psa a pritom bral do úvahy plemeno a vek.
Krmivá Euro-Premium®:
  • Sú chutné a ľahko stráviteľné
  • Stolica z nich je tuhá a skoro nezapáchajúca
  • Napomáhajú k tvorbe lesklej srsti a zdravej kože
  • Poskytujú správne množstvo energie
  • Podporujú rast pevných kostí a silných zubov
  • Ponúkajú prirodzenú ochranu voči chorobám
Stráviteľnosť
rôznych živočíšnych a rastlinných zložiek.
webdesign - crap.sk
Wellness Sensible Wellness Seafood Wellness Flavour Adult Regular medium Junior & Puppy giant Senior Adult Lamb & Rice Adult Light Adult Sport Adult Regular giant Adult Regular small Junior Lamb & Rice Junior & Puppy medium Junior & Puppy small Euro-Premium Belgium