Pre dospelých psov s hmotnosťou od 30 do 80 kg
Euro-Premium® Adult Regular giant je kompletné, dokonale vyvážené a vysoko stráviteľné krmivo určené pre dospelých psov stredných a veľkých plemien (v dospelosti s hmotnosťou 10 kg a viac) s normálnou úrovňou aktivity. Toto chutné krmivo pre domáce zvieratá bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytlo vášmu psovi výživu potrebnú na dlhý a zdravý život. Obsahuje Omega - 3 základné mastné kyseliny, ktoré zabraňujú zápalom kože a kĺbov. Toto krmivo obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Adult Regular giant podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
kuracie mäso, ryža, repná dužina, mletá pšenica, živočíšny tuk, mäso zo sleďa, sušené celé vajcia, mletá kukurica, lecitín, ovocné oligosacharidy (FOS), rybí olej, hydrolyzovaný albumín, kukuričný lepok, sušené kvasnice, L-lyzín, minerály, vitamíny (15) a stopové prvky (7). Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
26% bielkovín, 16% tuku, 2% vlákniny, 8% popola, 1,8% vápnika, 1% fosforu, 9% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg: 20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
tvorba web stránok - crap.sk
Adult Regular giant Adult Lamb & Rice Adult Light Adult Sport Adult Regular medium Adult Regular small Euro-Premium Belgium