Pre psov s hmotnosťou v dospelosti od 10 do 40 kg
Euro-Premium® Junior & Puppy medium je kompletné krmivo najvyššej kvality s vysokou stráviteľnosťou pre rastúce šteniatka stredných a veľkých plemien až do dospelosti. Euro* Premium Junior & Puppy medium má špeciálne zloženie, ktoré poskytne vášmu šteniatku výživu potrebnú pre vývoj silných kostí a svalov. Kľúčovými zložkami sú kuracie mäso a vajcia, ako zdroj bielkovín a ryža ako zdroj uhľohydrátov. Toto krmivo pre šteniatka obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).
Návod na použitie:
Krmivo Euro-Premium® Junior & Puppy medium podávajte v suchom stave. Prechod na inú stravu (z pripravovanej na suchú) vyžaduje čas. Zvyšujte dávku nového krmiva postupne v priebehu 1 týždňa. Dodržiavajte odporúčané dávky kŕmenia (pozri tabuľku na obale) a prispôsobte množstvo potravy podľa stupňa aktivity vášho psa. Nezabudnite, že pes musí mať neustále k dispozícii misku s čerstvou pitnou vodou!
Zloženie:
 
kuracie mäso, ryža, mletá pšenica, mletá kukurica, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, mäso zo sleďa, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice, L-lyzín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
Nutričná analýza:
26% bielkovín, 14% tuku, 2% vlákniny, 5,5% popola, 1,1% vápnika, 0,7% fosforu, 9% vlhkosti.
Vitamíny v 1 kg: 20 000 IE vitamínu A, 1 800 IE vitamínu D3, 180mg vitamínu E
redakčný systém - crap.sk
Junior & Puppy giant Junior Lamb & Rice Junior & Puppy medium Junior & Puppy small Euro-Premium Belgium